PRACOWNIA FOTOGRAFII CYFROWEJ

Zdjęcia z aparatów cyfrowych na papierze fotograficznym

Wykonujemy odbitki na papierze fotograficznym ze zdjęć zrobionych aparatami cyfrowymi. Zdjęcia cyfrowe można do nas dostarczać na płytach CD-ROM, dyskietkach 3,5" i ZIP oraz na kartach pamięci SmartMedia, CompactFlash, MemoryStick, MicroDrive i SecureDigital. Następnie możliwy jest zapis zdjęć w formacie cyfrowym na CD, FDD lub ZIP.

Zapis zdjęć z filmów, slajdów i odbitek na CD-ROM

Wszystkie zdjęcia zarówno z nośników cyfrowych jak i z filmów możemy zapisać w formacie jpg lub bmp na płycie CD-ROM, dyskietce Standardowo na CD-ROM zapisujemy cały film w formacie JPG w rozdzielczości 300dpi lub określonej przez zamawiającego. Możliwe jest dogranie następnych filmów lub pojedynczych klatek.

Odbitki z negatywów, przeźroczy, APS

Wykonujemy odbitki na papierze fotograficznym z filmów i slajdów 35 mm, APS oraz "120"Następnie możliwy jest zapis zdjęć w formacie cyfrowym na CD, FDD

Odbitki z plików graficznych tiff, jpg, bmp

Wykonujemy odbitki z plików cyfrowych w formatach: jpg, tiff, bmp. Pliki muszą być w modelu RGB. Pliki tiff nie mogą mieć kompresjii LZW. Zdjęcia przyjmujemy na płytach CD-ROM i CD-RW, dyskietkach lub kartach pamięci.

Kalendarze, albumy i kartki z własnymi zdjęciami

Wykonujemy kalendarze, karty albumowe oraz kartki okolicznościowe ze zdjęciem dostarczonym przez zleceniodawcę. Oferujemy gotowe, profesjonalnie zaprojektowane wzory kalendarzy, albumów i kart.

Przyjmowanie zamówień przez Internet

Umożliwiamy przesyłanie plików cyfrowych (jpg, tiff, bmp) na nasz serwer FTP. Każdy zamawiający może połączyć się z naszym serwerem i przesłać nam swoje pliki wraz z opisem zlecenia. Odbitki wysyłamy pocztą za zaliczeniem, lub można je odebrać w z naszym zakładzie Aby umożliwić korzystanie z ftp prosimy przesłać e-maila a my opiszemy szczegóły arfot@bralin.com.pl

Skanowanie i retusz fotografii

Wykonujemy odbitki z istniejących zdjęć i innych materiałów drukowanych (np. czasopism). Zeskanowane zdjęcia możemy poddać retuszowi, lub wykonać fotomontaż. Wykonujemy także renowacje starych lub zniszczonych fotografii.